top of page

O nás

Spokojenost klientů je u nás na prvním místě ...

1

Jiří Vrbas - Firma Květ

Společnost PartyStyl nám opakovaně zajišťuje cateringové služby v rámci akce Víkend otevřených zahrad. S jejími službami jsme velmi spokojeni - občerstvení je vždy chutné, čerstvé, celková domluva a jednání operativní. Vždy nám vyhověli k plné spokojenosti. Děkujeme, i nadále budeme rádi spolupracovat.

Manželé Laurencovi 

2

Jestli bylo něco rozhodnuto na první dobrou při přípravách naší svatby, tak to byla jednoznačně volba firmy pro zajištění cateringu. Kromě toho, že má firma Party Styl dlouholetou tradici a skvělou reputaci, tak pro mě osobně byla hlavní výhra v tom, že se jedná o rodinný podnik a tomu odpovídá i jejich přístup. Přípravné schůzky dopadly na jedničku, dostali jsme možnost vybrat si z více variant, probrali s námi každý detail. To, že odvedli skvělou práci, bylo poznat nejen díky tomu, že se neustále doplňovaly podnosy s jídlem, ale i na zpětných vazbách od našich hostů. Vzhledem k tomu, že jsme měli na svatbě opravdu, ale opravdu hodně horko, tak první místo obsadil jednoznačně bar s koktejly (který mimochodem celý přivezli a postavili na venkovní terase). Druhé místo pak vyhráli výtečné burgery a na třetím místě už bylo vše ostatní. Bramborovou pozici už nebylo čím obsadit :o) Takže ještě jednou díky celému týmu za profesionální a přesto lidský přístup a hlavně díky za tu neskutečnou POHODU ;o) 

Václav Havlíček - S.A.B Aerospace

3

Výborné jídlo a milá obsluha jsou základ každého správného cateringu, ale PartyStyl navíc přidává flexibilní domluvu, vynikající - svižnou komunikaci a navíc je pro ně možné opravdu všechno.            Za SAB Aerospace můžeme jenom doporučit, pomáhají nám k vesmírným úspěchům!

Monika Švehlová, Jezdecký oddíl Moravany

4

Služby PartyStylu využíváme pravidelně, nejen pro rodinné akce, ale i na společenské události v jezdeckém oddíle v Moravanech, kde se vždy sejdou desítky lidí. Těžko specifikovat, co je nejlepší, prostě chybu neuděláte, když si z široké nabídky objednáte cokoliv! Přístup této firmy je navíc bez jediného mráčku a vždy mi dobře poradí, takže, když to shrnu: Jděte do toho!

Karel Pazourek, ženich

5

Naprostá spokojenost, jak od nevěsty a ode mne, tak od svatebčanů. Takže, ještě jednou děkujeme. Jídlo perfektní, cena příjemná. Proč jsem zvolil právě vás? Právě skrze onu tabulku, kde si člověk může v klidu objednat co potřebuje, a nemusí čelit psychickému nátlaku assistenta, který se vám snaží vnutit kde, co jako to dělají ostatní cateringy!  Takže děkuji a hezký den !

Jana Škvařilová

6

Dobrý den, ráda bych Vám takto poděkovala za perfektní dodání požadovaného, já i všichni  moji přátelé strávníci byli velmi spokojení.Díky za Vaši spolehlivost !

Tomáš Horák

7

Vždy skvělé, chutné a voňavé pokrmy. Naprosto vstřícný servis a VŽDY přijedou včas. Jelikož to jsou profesionalové a mají evidentně mnoho zkušeností, neobtěžují pořadatele zbytečnymi otázkami a prostě "TO" udělají. Za mě palec nahoru... mám s nimi několik zkušeností. Doporučuji !

bottom of page