PartyStyl s.r.o.

+420 733 383 328

+420 532 190 431

catering@partystyl.com

Kaštanová 125

Brno - Tuřany

Poptávka občerstvení 

©2023 by Thyme. Proudly created with Wix.com

O nás

PartyStyl je cateringová společnost, která se v oblasti gastronomie pohybuje již od roku 1998. Za více než dvacetiletou dobu svého působení si náš tým vybudoval stabilní postavení a nasbíral cenné zkušenosti nutné k maximální spokojenosti svých zákazníků. Hlavní myšlenkou je nabídnout takzvané služby "na klíč". Aby zákazník nemusel řešit každý požadavek zvlášť ( catering, ozvučení,prostory ...) obrátí se na nás a my mu navrhneme odpovídající řešení. Klient dostane přesný popis všech možností, na kterých začínáme stavět finální událost. Vzhledem k dlouholeté spolupráci s partnerskými firmami dokážeme zaručit nejen kvalitu, ale také odpovídající cenu.

Spokojenost klientů je u nás na prvním místě ...

Jiří Vrbas - Firma Květ

1

Společnost PartyStyl nám opakovaně zajišťuje cateringové služby v rámci akce Víkend otevřených zahrad. S jejími službami jsme velmi spokojeni - občerstvení je vždy chutné, čerstvé, celková domluva a jednání operativní. Vždy nám vyhověli k plné spokojenosti. Děkujeme, i nadále budeme rádi spolupracovat.

Manželé Laurencovi 

2

Jestli bylo něco rozhodnuto na první dobrou při přípravách naší svatby, tak to byla jednoznačně volba firmy pro zajištění cateringu. Kromě toho, že má firma Party Styl dlouholetou tradici a skvělou reputaci, tak pro mě osobně byla hlavní výhra v tom, že se jedná o rodinný podnik a tomu odpovídá i jejich přístup. Přípravné schůzky dopadly na jedničku, dostali jsme možnost vybrat si z více variant, probrali s námi každý detail. To, že odvedli skvělou práci, bylo poznat nejen díky tomu, že se neustále doplňovaly podnosy s jídlem, ale i na zpětných vazbách od našich hostů. Vzhledem k tomu, že jsme měli na svatbě opravdu, ale opravdu hodně horko, tak první místo obsadil jednoznačně bar s koktejly (který mimochodem celý přivezli a postavili na venkovní terase). Druhé místo pak vyhráli výtečné burgery a na třetím místě už bylo vše ostatní. Bramborovou pozici už nebylo čím obsadit :o) Takže ještě jednou díky celému týmu za profesionální a přesto lidský přístup a hlavně díky za tu neskutečnou POHODU ;o) 

Václav Havlíček - S.A.B Aerospace

3

Výborné jídlo a milá obsluha jsou základ každého správného cateringu, ale PartyStyl navíc přidává flexibilní domluvu, vynikající - svižnou komunikaci a navíc je pro ně možné opravdu všechno. Za SAB Aerospace můžeme jenom doporučit, pomáhají nám k vesmírným úspěchům!