top of page
Bílé minibusy
Jak to vše začalo...

V době koronaviru od 08.10.2020...

Tak jako většina společností, které v této nelehké době podnikaly v oboru gastronomie, také i naše společnost řešíla otázku co dál? Volba byla zcela jasná. Jedinou možností bylo začít s rozvozem obědů. Po zakoupení prvního tavícího stroje a několika plastových misek jsme mohli začít. Z počátku to bylo docela těžké, jelikož tento nápad sdílela většina uzavřených rastauarcí, ale postupem času jsme vybudovaly síť stálých klientů.

Papírové tašky.webp

Objednávkový systém

Největší předností naši společností je objednávkový systém! Bez nutnosti telefonování či vypisování standardních emailů si samotný oběd objednáte jedním kliknutím a to prakticky kdekoliv pomocí Vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Samozřejmostí je dokonalá evidence o všech dodaných jídlech a sumarizace cen s možností filtrování po jednotlivých dnech, týdnech a měsících. Velkou předností je také evidence zaměstnaneckých příspěvků, kdy je vystavení faktury doslova hračkou. A to vše zdarma, bez jakýkoliv dalších poplatků. Více najdete na Lunchdrive.cz

Jídlo.webp
tavicí stroj.webp

Dodávky a balení

Naše společnost dodává všechna hotová jídla balená v ekologických jednorázových miskách, které jsou buď v celku nebo dělené dle druhu dodaných obědů. Z hygienického hlediska a způsobu přepravy jde      o ideální volbu, jelikož narozdíl od standrdních misek polystyrenových, které nejdou pevně uzavřít je jídlo v našich krabičkách zatavené průhlednou potravinářskou fólií a tim tak nehrozí žádné rozlití nebo jeho další nechtěnou manipulací. Samotná dodávka obědů je pak realizováná našim vlastním rozvozem ve formě papírových tašek opatřených štítkem s počtem jednotlivých kusů a konečnou cenou.

Jídla sebou.webp
bottom of page